درباره ما

شرکت حامی طب متین  ارائه دهنده تجهیزات پزشکی و طبی، تجهیزات آمبولانس، انواع لوازم مصرفی پزشکی، کالای پزشکی خانگی، بیمارستانی و کلینیکی با بیش از ۱۰ سال تجربه بازرگانی آماده  همکاری با مراکز درمانی، بیمارستانها، درمانگاه ها، مراکز زیبایی  در زمینه های مذکور در سراسر کشور می باشد.
 
شرکت حامی طب متین  با نام تجاری حامی طب  بستر مناسبـی را برای ارائه کالا و خدمـات پزشکـی فراهـم کرده است. به طوری که تیـم مهندسـی پزشکـی این شرکت تحت یک برنامه هدفـمند، تمام موارد مربوط به عرضه کالا و خدمات پزشکی را با شناسایـی مبدا و مقصد آن، بررسی و مدیریت می کنند و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.
همچنین با ارائه مشاوره تخصصی، مصرف کنندگان را در انتـخاب تجهــیزات، ملزومات و خدمات بهینه مورد نیاز خود همراهی می کند.
 
 

خدمات حامی طب:

۱٫ مـشاوره، تجهیز، راه اندازی و ارتقاء مراکز درمانی
حامی طب متین  با تکیه بر دانش مهندسی پزشکی و همچنین استفاده از نیروهای متخصص خود، بهترین خدمات را در زمینه مشاوره تجهیز، راه انــدازی و ارتقاء مراکز درمانــی ارائه می دهد. این خدمات شامل کلیه مراکز درمانی و بیمارستانی  در تمام سطوح به صورت صفر تا صد و تخــصصی بوده و با تامین بهترین کیفیـت و قیمت تجهیزات انجام می شود.
 
۲٫ ارائه تجهیزات امداد و نجات و آمبولانس 
حامی طب متین  با عرضه محصولات امداد و نجات و تجهیزات داخل آمبولانس یکی از اهداف خود را سرعت بخشیدن به نجات بیماران در مراحل پیش بیمارستانی قرارداده و افتخار دارد بیش از  ده سال است که با مراکز اورژانس ۱۱۵ و هلال احمر سراسر کشور خدمات با کیفیت ارائه میدهد.
 
۳٫ ارائه تجهیزات پزشکی تخصصی 
شرکت حامی طب متین محصولات بیمارستانی مختلفی را به مراکز درمانی ارائه میدهد از جمله این محصولات میتوان به دستگاهی نظیر ویدئولارنگوسکوپ، دریل و اره ارتوپدی، مانیتور علائم حیاتی پرتابل، الکتروکاردیوگراف (ECG)، پالس اکسیمتر، هتلینگ بیمارستانی شامل انواع تخت و برانکارد بیمارستانی، انواع ترالی، لاکر، میز غذا، کمد دارو، ترالی احیا، پایه سرم، تخت احیا را نام برد.
 
۴٫ عرضه لوازم مصرفی بیمارستانی
شرکت حامی طب متین به منظور تکمیل محصولات و خدمات خود، لوازم مصرفی بیمارستانی را طبق سفارش مراکز، تهیه و در اختیار  مراکز درمانی و اورژانس سراسر کشور قرار میدهد. این شرکت همواره سعی نموده لیست کاملی از لوازم مصرفی را در سبد محصول خود فراهم نماید تا امکان رفع تمامی نیازهای مراکز را داشته باشد.
 
۵٫ تجهیزات پزشکی خانگی
با توجه به استقبال از محصولات امدادی این شرکت توسط مشتریهای خانگی و به منظور تکمیل محصولات این شرکت اقدام به عرضه رنج کاملی از محصولات خانگی نمود. از جمله این محصولات میتوان به فشارسنج های دیجیتال، دستگاه قند خون، نبولایزر، تخت بستری خانگی، کپسول اکسیژن، برانکارد خانگی، صندلی حمل پله و …  نام برد.
 
 

خلاصه ای از محصولات بیمارستانی و امداد و نجات این شرکت معرفی می گردد:

۱٫ ویدئولارنگوسکوپ
۲٫ الکترو کاردیوگراف
۳٫ ساکشن آمبولانسی 
۴٫ پالس اکسیمتر بیمارستانی، آمبولانسی و انگشتی
۵٫ برانکارد ویژه آمبولانس ( پاچلاقی )
۶٫ برانکارد اسکوپ
۷٫ برانکارد تاشو
۸٫ برانکارد صندلی شونده
۹٫ برانکارد بسکت ۱ تکه و ۲ تکه
۱۰٫ صندلی حمل بیمار
۱۱٫ ثابت نگهدارنده سر
۱۲٫ تخته ستون فقرات کوتاه و بلند( لانگ بک برد و شورت بک برد )
۱۳٫ جلیقه ثابت سازی ستون فقرات ( KED )
۱۴٫ ساکشن برقی و شارژی و دستی
۱۵٫ کولار گردنی
۱۶٫ تخت CPR
۱۷٫ آتل کششی ( ترکشن )
۱۸٫ آتل دو تکه ریجید ( آتل نارنجی )
۱۹٫ آتل مقوایی دست و پا
۲۰٫ آتل وکیومی
۲۱٫ آتل نئو پرن ( بلو اسپلینت )
۲۲٫ آتل بادی
۲۳٫ کیف احیاء ، کیف کمکهای اولیه، کیف اورژانس
۲۴٫ جامبگ دارویی
۲۵٫ آمبو بگ تایوانی
۲۶٫ مانیتور علائم حیاتی آمبولانسی
۲۷٫ بند عنکبوتی و بند لانگ بک برد
۲۸٫ تخت صحرایی
۲۹٫ پتوی حمل بیمار
۳۰٫ تشک وکیومی
۳۱٫ پتوی نجات
۳۲٫ ست پانسمان و بخیه یکبار مصرف استریل
۳۳٫ ست های جراحی و اورژانس
 
با سپاس فراوان
آدرس: تهران، نارمک